Pożyczka dla bezrobotnych. Jesteś w stanie ją dostać?

  • Dodano:

Okazuje się, że tak. Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest oferta firm pożyczkowych, które oferują pomoc finansową również bez sprawdzania skąd pochodzi twój dochód. Niestety, w banku nie masz co liczyć na żaden kredyt czy pożyczkę. Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać daną pomoc? Przeczytaj i sprawdź.

 

Tego bezwzględnie nie powinieneś robić!

Nie przekłamuj swojego wniosku ani nie zmyślaj w nim dochodów, które posiadasz. Jeśli cokolwiek wzbudzi wątpliwości pracownika firmy pożyczkowej, będzie prosił cię o przesłanie dodatkowych dokumentów, które potraktuje później jako dowód na twoją prawdomówność.

Pamiętaj, aby zawsze we wnioskach o pożyczkę w firmie pozabankowej pisać prawdę! Jak mówi mądrość tłumów: kłamstwo ma zawsze krótkie nogi. Nie warto oszukiwać zwłaszcza przy takiej aplikacji.

Firmy pożyczkowe pożyczają pieniądze tym osobom, co do których są pewne, że poradzą sobie z takim zobowiązaniem. To znaczy, że jeśli pracownik firmy stwierdzi, ze będziesz w stanie spłacić pożyczkę, to ją otrzymasz.

Warto przybliżyć sobie dwa przypadki w którym możesz bez przeszkód ubiegać się o pożyczkę.

 

Bezrobotny, tak, ale nie bez dochodu

Jeśli posiadasz jakikolwiek dochód, który nie pochodzi z tytułu umowy o pracę, to znaczy, że będzie ci o wiele łatwiej otrzymać pomoc finansową od danej firmy.

Pamiętaj, że musi być ono w odpowiedniej kwocie. Chodzi o takie dochody, które uwiarygodnią dostatecznie twoją zdolność kredytową.

 

Twoja nienaganna historia kredytowa to podstawa

Warto podkreślić, że w tym przypadku aby przyznać pożyczkę osobie bezrobotnej, potrzebuje ona bardzo dobrej, jak nie nienagannej historii kredytowej. Czyli:

  • Wszystkie wcześniejsze zobowiązania spłacała w terminie
  • Nie widnieć w bazie kredytowej oraz w rejestrze dłużników

 

Co dla bezrobotnego jest źródłem dochodu?

Wszystkie pozostałe wpływy, które pozyskiwane są z innego źródła aniżeli umowy o pracę.

  • Chodzi tu o:
  • Zasiłek
  • Alimenty
  • 500+
  • Wynagrodzenie za dorywczą pracę (np. w okresie letnim)

Warunek jest jeden: gotówka musi regularnie wpływać na konto.

Najnowsze wpisy na blogu

Pożyczka dla studentów: czy to możliwe?
Pożyczka dla studentów: czy to możliwe?
  • Dodano: 2019-02-27 11:51:00

Okazuje się, że każda młoda osoba może ubiegać się o pomoc finansową. W takim razie jaka pożyczka dla studenta będzie najkorzystniejsza i tym samym nie zrujnuje jego portfela? więcej