PORADY FINANSOWE

Pożyczka dla bezrobotnych. Jesteś w stanie ją dostać?

 • Dodano:

Okazuje się, że tak. Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest oferta firm pożyczkowych, które oferują pomoc finansową również bez sprawdzania skąd pochodzi twój dochód. Niestety, w banku nie masz co liczyć na żaden kredyt czy pożyczkę. Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać daną pomoc? Przeczytaj i sprawdź.

 

Tego bezwzględnie nie powinieneś robić!

Nie przekłamuj swojego wniosku ani nie zmyślaj w nim dochodów, które posiadasz. Jeśli cokolwiek wzbudzi wątpliwości pracownika firmy pożyczkowej, będzie prosił cię o przesłanie dodatkowych dokumentów, które potraktuje później jako dowód na twoją prawdomówność.

Pamiętaj, aby zawsze we wnioskach o pożyczkę w firmie pozabankowej pisać prawdę! Jak mówi mądrość tłumów: kłamstwo ma zawsze krótkie nogi. Nie warto oszukiwać zwłaszcza przy takiej aplikacji.

Firmy pożyczkowe pożyczają pieniądze tym osobom, co do których są pewne, że poradzą sobie z takim zobowiązaniem. To znaczy, że jeśli pracownik firmy stwierdzi, ze będziesz w stanie spłacić pożyczkę, to ją otrzymasz.

Warto przybliżyć sobie dwa przypadki w którym możesz bez przeszkód ubiegać się o pożyczkę.

 

Bezrobotny, tak, ale nie bez dochodu

Jeśli posiadasz jakikolwiek dochód, który nie pochodzi z tytułu umowy o pracę, to znaczy, że będzie ci o wiele łatwiej otrzymać pomoc finansową od danej firmy.

Pamiętaj, że musi być ono w odpowiedniej kwocie. Chodzi o takie dochody, które uwiarygodnią dostatecznie twoją zdolność kredytową.

 

Twoja nienaganna historia kredytowa to podstawa

Warto podkreślić, że w tym przypadku aby przyznać pożyczkę osobie bezrobotnej, potrzebuje ona bardzo dobrej, jak nie nienagannej historii kredytowej. Czyli:

 • Wszystkie wcześniejsze zobowiązania spłacała w terminie
 • Nie widnieć w bazie kredytowej oraz w rejestrze dłużników

 

Co dla bezrobotnego jest źródłem dochodu?

Wszystkie pozostałe wpływy, które pozyskiwane są z innego źródła aniżeli umowy o pracę.

 • Chodzi tu o:
 • Zasiłek
 • Alimenty
 • 500+
 • Wynagrodzenie za dorywczą pracę (np. w okresie letnim)

Warunek jest jeden: gotówka musi regularnie wpływać na konto.

Najnowsze wpisy na blogu
Pożyczka na wakacje, czyli o czym należy pamiętać przed podpisaniem umowy?
Pożyczka na wakacje, czyli o czym należy pamiętać przed podpisaniem umowy?
 • Dodano: 2019-07-02 09:45:00

Słońce, plaża, gorący piasek pod stopami i błogi spokój… Niestety, na taki luksus nie każdy może sobie pozwolić. Jeśli Twój domowy budżet jest ograniczony, ale wciąż marzysz o wakacjach życia, rozejrzyj się za niewielką pomocą finansową. Dzięki pożyczce pozabankowej odwiedzisz miejsca, których piękno zapiera dech w piersiach! Zanim jednak podejmiesz decyzję o złożeniu wniosku, przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, o czym należy pamiętać przed podpisaniem umowy o pożyczkę. więcej


Pożyczki dla studenta. Jaka pożyczka dla studenta jest najlepsza?
Pożyczki dla studenta. Jaka pożyczka dla studenta jest najlepsza?
 • Dodano: 2019-06-27 10:29:00

Możesz nie wierzyć, ale nawet studencki tryb życia wiąże się z całkiem sporymi wydatkami. Czynsz za wynajmowany akademik, materiały do nauki oraz drobne przyjemności - pieniądze znikają nie wiedzieć kiedy. Jeśli i Ty borykasz się z problemem braku gotówki, przeczytaj poniższy artykuł. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że pożyczka pozabankowa jest rozwiązaniem Twojego kłopotu. więcej


Czy pożyczka przez Internet jest bezpieczna?
Czy pożyczka przez Internet jest bezpieczna?
 • Dodano: 2019-06-18 08:41:00

Niezapowiedziane wydatki zdarzają się każdemu – aby szybko i sprawnie otrzymać potrzebne pieniądze, warto zgłosić się do firmy pozabankowej oferującej pomoc finansową przez Internet. Pożyczka online jest w pełni bezpieczna, ale tylko wtedy, gdy wiemy kto i na jakich warunkach jej udziela. Jak wybrać instytucję pożyczkową, której można zaufać? Między innymi na to pytanie odpowiemy w poniższym tekście. więcej